اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix | تعمیر پیکسل سوخته گوشی اندروید

 • انتشار: 04 سپتامبر 18
 • بازدید: 756 views بار
اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix | تعمیر پیکسل سوخته گوشی اندروید

آیا گوشی هوشمند جدیدی خریده اید؟ بعد از مدتی استفاده میخواهید از سلامت پیکسل های صفحه گوشی خود مطمئن شوید؟ از اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix استفاده کنید. توسط این برنامه شما میتوانید پیکسل های معیوب یا سوخته را پیدا کنید. همچنین می‌توانید آنها را تعمیر کنید.

 

اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix : تعمیر پیکسل سوخته گوشی

اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix

امکانات برنامه:

پیکسل های معیوب آنهایی هستند که به صورت مورد انتظار در LCD شما کار نمی‌کنند. اگر بتوانید پیکسل های معیوب را پیدا کنید میتوانید آنها را تعمیر کنید. اپلیکیشن Dead Pixels Test and Fix از روش های مختلفی برای تعمیر پیکسل های معیوب بهره می‌گیرد. برای این کار باید اپلیکیشن را باز کرده و تا زمان درست شدن آن منتظر بمانید.

پیکسل سوخته، پیکسلی است که رنگ مورد نظر را به درستی منعکس نمیکند. برخی اوقات این پیکسل ها قابل مشاهده نیستند . ممکن است شما متوجه وجود آنها نشوید. برای برخورد با این مشکل نیز راه‌های زیادی وجود دارد.

این برنامه در هر سایز و رزولوشنی از صفحه کار میکند. هم برای تلفن همراه و هم برای تبلت قابل استفاده است. این برنامه قادر است پیکسل های معیوب، پیکسل های گیر کرده، پیسکل های سوخته، پیکسل های سیاه، پیکسل های سفید و فانتوم ها را تعمیر کند. اگر این برنامه چند ساعت کار کرد و نتوانست ایراد پیکسل های مورد نظر را رفع کند بدانید به این روش‌ها قابل تعمیر نیست . باید با یک مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

رابط کاربری این برنامه ساده و استفاده از آن بسیاز شفاف است. برای پیدا کردن پیکسل های معیوب باید چند بار فرایند ترمیم را انجام دهید. البته انجام این کار برای چند ساعت نتایج بهتری در بر خواهد داشت. به یاد داشته باشید که استفاده از این برنامه باطری زیادی مصرف خواهدکرد. نیاز است در تمام مدت گوشی شما به شارژ متصل باشد.

 

برای دانلود و نصب اپلیکیشن های مشابه به این صفحه مراجعه نمایید.

برای مطالعه نقد و بررسی اپلیکیشن های دیگر به این صفحه مراجعه نمایید.

تصاویر محیط برنامه
لینکهای دانلود
اطلاعات فایل
 • نام :
  Dead Pixels Test and Fix
 • پلاتفرم :
  اندروید
 • حجم فایل :
  2.8
امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
برچسب ها ,,
مطالب مرتبط