دانلود اپلیکیشن سیمآرت | آموزش هنر در خانه

 • انتشار: 12 مه 19
 • بازدید: 195 views بار و 2 دیدگاه

اپلیکیشن سیمارت به منظور ارائه محتوای آموزشی و سرگرمی در شاخه‌های محبوب و پرطرفدار هنر از قبیل هنرهای نمایشی، موسیقی و ادبیات، هنرهای ترسیمی و هنرهای تجسمی طراحی شده است. این اپلیکیشن محتوای چند رسانه‌ای مرتبط با هر یک از این شاخه‌ها را بسته به نیازها و علاقه‌مندی‌های مخاطبان در اختیار آنان می‌گذارد. هدف این اپلیکیشن تسهیل آموزش هنر در خانه می باشد. برای دانلود این اپلیکیشن با ما در پی سی دانلود همراه باشید.

آموزش هنر در خانه

اپلیکیشن سیمآرت

دسته بندی های اپلیکیشن سیمآرت

هنرهای ترسیمی:

هنرهای ترسیمی قست بسیار تاریخی از هنر است که ریشه‌های آن را می‌توان در نقاشی‌های روی دیوار غارهای باستانی پیدا کرد. این هنر که شامل طراحی، نقاشی و تصویرسازی می‌شود و هنرمندان آن هم با هر دو نوع ابزار سنتی و دیجیتال بیش از پیش به کشف و ایجاد ایده‌های نو می‌پردازند. این بخش  از اپلیکیشن سیمآرت به این شاخه ارزشمند از هنر اختصاص یافته است.

هنرهای تجسمی:

تجسم، یکی از منحصر به فردترین توانایی‌های بشر است که به نظر، هیچ وقت تمامی ندارد و پتانسیل نامحدود آن همواره اجازه خلق آثار بدیع را می‌دهد. محتوای این بخش به زیرمجموعه‌های هنر تجسمی می‌پردازد و همچنین جنبه‌های کاربردی و پرطرفدار هنر عکاسی، چه به لحاظ تکنولوژیکی و چه از جهت زیبایی‌شناختی را پوشش می‌دهد.

هنرهای نمایشی:

یکی از شاخه‌های گیرا و پرطرفدار هنر نمایش است. هنرهای نمایشی دارای شاخه‌های فراوانی است که در این بخش به برخی از آن‌ها پرداخته شده است و آنچه در پیش‌زمینه و پس‌زمینه آن می‌گذرد را به تصویر می‌کشد. همچنین این بخش شما را با جنبه‌های نوین این نوع از هنر شامل گریم و جلوه‌های ویژه پیشرفته آشنا می‌کند.

موسیقی و ادبیات:

هم موسیقی و هم ادبیات از جمله هنرهایی هستند که از دیرباز همواره با روح بشر عجین بوده‌اند. موسیقی با هر نوا رنگ تازه‌ای به زندگی بشر بخشیده است و ادبیات تلخی‌ها و شیرینی‌های دنیای هر انسانی را در بارانی از کلمات به تصویر کشیده است. در این قسمت می‌توانید ویدیوهای کاربردی برای آموزش سازهای مختلف و همچنین گلچینی از اجراهای محبوب و معروف را تماشا کنید.

نتیجه گیری:

کیفیت جنبه‌ آموزشی و به روز بودن محتوا در این اپلیکیشن همواره مد نظر است. سیمارت با ارائه محتوای هنر محور بر دو بستر وبسایت و اپلیکیشن اندروید به فضای دیجیتال کشور رنگ و لعابی تازه می‌بخشد. با پر شدن جای خالی این نوع از اپلیکیشن‌ها روی تلفن هوشمند مخاطب می‌تواند به آسانی در هر مکان و زمان به تقویت و شکوفاسازی استعداد و ایده‌های خود در زمینه‌های مختلف هنری بپردازد و به شما کمک کند هنر در خانه را به آسانی بیاموزید. با نصب سیمارت روی تلفن هوشمند خود منبع الهام و یادگیری همیشه همراهتان خواهد بود. برای مشاهده سایت اپلیکیشن سیمآرت اینجا کلیکی کنید. اگر علاقه مندان به هنر هستید مطالعه و دانلود اپلیکیشن prisma را به شما توصیه می کنیم.

تصاویر محیط برنامه
لینکهای دانلود
اطلاعات فایل
 • نام :
  symaart
 • پلاتفرم :
  اندروید
 • حجم فایل :
  2.5
امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3٫67 out of 5)
Loading...
برچسب ها
مطالب مرتبط
  • از دقت نظر شما مخاطب عزیز سپاسگزاریم. در صورت علاقه مندی به موضوعات دیگر حتما به ما اطلاع دهید.